O nas

O nas


Opieka nad grobami w całej Polsce

  

 "Śpieszmy się kochać ludzi tak szybko odchodzą" ks. J. Twardowski

 

Biała Lilia to miejsce, które oferuje usługi w zakresie kompleksowej opieki nad grobami. Swoją ofertę kierujemy w szczególności do tych osób, które z przyczyn losowych nie mogą należycie zająć się grobami swoich najbliższych. Wychodzimy naprzeciw potrzebom takich osób, oferując szeroką gamę usług. W zależności od możliwości, nasi klienci mogą wybierać spośród wielu pakietów i ofert dodatkowych, dzięki którym pomniki ich najbliższych zawsze będą czyste, uporządkowane i estetyczne.
Z ogromną troską dbamy to, by każdy nagrobek w pełni oddawał pamięć o zmarłym. W naszej ofercie znajdują się usługi sprzątania nagrobków i ich mycie, całoroczna lub czasowa opieka nad grobami, renowacja liter czy sprzątanie po pogrzebie. Jednym słowem wszystko, co pomoże utrzymać nagrobek w doskonałym stanie.

Jesteśmy świadomi, że życie zaskakuje. Często się przeprowadzamy, wyjeżdżamy za granicę czy zmagamy się z chorobami. W sytuacji, kiedy z jakichś przyczyn nie możesz na bieżąco opiekować się grobem bliskiej osoby, zachęcamy do skorzystania z naszego pośrednictwa. Mamy wieloletnie doświadczenie, a do powierzonych zadań podchodzimy profesjonalnie i z szacunkiem. W ramach sprzątania nagrobków, zajmujemy się wymianą kwiatów oraz wypalonych zniczy, odśnieżaniem, grabieniem liści.
Nasi klienci mogą zlecić nam także mycie nagrobków. Warto pamiętać, że aby pomnik zachował swój wygląd, powinien być czyszczony co około 4 miesiące. W zależności od tego, z jakiego materiału jest on wykonany, do mycia stosuje się różne produkty. W Polsce nagrobki wykonane są najczęściej z piaskowca, marmuru, lastryko czy granitu. Posiadamy odpowiednią wiedzę oraz środki przeznaczone do mycia każdego materiału.
Nasi klienci mogą też powierzyć nam opiekę nad Miejscami Pamięci Narodowej. Zajmujemy się porządkowaniem otoczenia - usuwaniem konarów i gałęzi, oczyszczaniem z traw i mchu oraz czyszczeniem z wosku ze zniszczonych zniczy. Doskonałym dopełnieniem naszych usług jest profesjonalna renowacja liter na nagrobkach we wszystkich kolorach. Jeśli takiej renowacji z jakiegoś powodu nie da się przeprowadzić, proponujemy wymianę liter lub tablic na zupełnie nowe. Każda z tego typu wymian odbywa się w pełnym porozumieniu, za zgodą i pod kontrolą klienta.
Wśród naszych usług znajduje się także sprzątanie po pogrzebie. W jego ramach prowadzimy selekcję wiązanek pogrzebowych oraz usunięcie starych zniczy i zwiędłych kwiatów. Usługę tę można połączyć ze sprzątaniem i myciem nagrobka.
Zapewniamy naszym klientom kompleksową obsługę. Dlatego też u nas możesz zamówić usługi związane z dostarczaniem wieńców, montowaniem ławeczek, zamawianiem mszy i uiszczaniem opłat. Nadzorujemy wymianę pomników i jesteśmy w stałym kontakcie z klientem.
Proponujemy trze gotowe pakiety usług, odpowiednio dostosowane do okoliczności. Do wyboru są: pakiet brązowy (rocznicowy), pakiet srebrny (świąteczny) oraz pakiet złoty (obsługa całoroczna). Możliwe jest także zamówienie usługi jednorazowej, która jest opcją indywidualną. W jej przypadku klient sam wybiera, jakie usługi chce otrzymać.

Każde z naszych działań jest fotograficznie dokumentowane. Zdjęcia naszej pracy (przed i po) wysyłamy do klienta pocztą tradycyjna lub elektroniczną. Dbamy o to, aby nasze usługi wykonywane były na najwyższym poziomie. Wiemy, że dbanie o nagrobki nie zawsze jest możliwe w takim stopniu, w jakim byśmy chcieli. Dlatego też proponujemy swoje usługi na terenie dziewięciu województw. Pomożemy Ci zadbać o nagrobek bliskiej osoby. Zapalamy znicze, wymieniamy kwiaty i dbamy o porządek wokół niego. Zapraszamy do współpracy.

 

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się formularzem zamówień.