Strona główna Usługi Opieka nad Miejscami Pamięci Narodowej

Opieka nad Miejscami Pamięci Narodowej


Biała Lilia - profesjonalna firma, świadcząca różnorodne usługi w zakresie dbania o groby oraz miejsca pamięci narodowej. Jesteśmy świadomi, że obecne tempo życia, a także odległości czy inne losowe przypadki mogą uniemożliwiać stosowną opiekę nad miejscami spoczynku najbliższych. W takich sytuacjach często rodzi się złość i bezradność. Bez względu na to, jakie są przyczyny takiego stanu rzeczy, za naszym pośrednictwem groby i pomniki Twoich bliskich zawsze będą czyste, uporządkowane i z należytym szacunkiem oddadzą hołd zmarłym.

Nasze usługi są odpowiedzią na potrzeby osób chcących zadbać o miejsce pochówku swoich bliskich. Dlatego też stworzyliśmy ofertę, w której każdy znajdzie usługi odpowiadające jego oczekiwaniom. Specjalizujemy się w sprzątaniu nagrobków. Nasi pracownicy usuwają zniszczone i zwiędłe kwiaty oraz znicze. W okresie zimowym odśnieżamy grób. Sprzątanie obejmuje także grabienie liści wokół pomnika i porządkowanie przestrzeni wokół niego. Po wykonaniu pracy zapalamy na grobie znicz.

Swoje usługi kierujemy też do osób chcących odświeżyć przestrzeń wokół Miejsc Pamięci Narodowej. W ramach tych usług oferujemy sprzątanie i porządkowanie samych obiektów oraz przestrzeni ich otaczającej. Zapewniamy dokładne oczyszczenie pomnika z trawy i mchu, oraz zniczy i wosku roztopionych świec. Posiadamy narzędzia niezbędne do odpowiedniej pielęgnacji żywopłotów i trawników. Usuwamy także gałęzie i konary drzew. Do mycia pomników stosujemy odpowiednio dobrane preparaty.

Z myślą o naszych klientach stworzyliśmy kilka pakietów usług, dzięki którym kompleksowo zajmiemy się każdym zleceniem. Do często wybieranych należy usługa jednorazowa - o jej zakresie możesz zdecydować samodzielnie. My odpowiednio dostosujemy ją do Twoich potrzeb i oczekiwań. Oferujemy Państwu także pakiet brązowy. W jego ramach dokonamy sprzątania i mycia nagrobka w rocznicę urodzin, śmierci lub Święto Zmarłych. Pakiet srebrny obejmuje opiekę świąteczną - mycie i sprzątanie na Święto Zmarłych i Wielkanoc oraz odśnieżanie na Boże Narodzenie. Najbardziej korzystnym jest pakiet złoty. To usługi całoroczne, w ramach których oferujemy regularne sprzątanie (raz w miesiącu) oraz mycie i sprzątanie przy okazji wspomnianych świąt. Każdą z tych usług kończymy zapaleniem znicza na sprzątanym grobie.

Naszą pracę wieńczy dokumentacja fotograficzna, którą zawsze wysyłamy do klienta pocztą elektroniczną bądź internetową. Jesteśmy w stałym kontakcie i służymy radą w przypadku sytuacji, gdy trzeba jakąś część pomnika np. wymienić. Do każdego zlecenia podchodzimy profesjonalnie i z poszanowaniem pamięci zmarłego. Działamy w wielu miastach w 9 województwach. Prowadzimy współpracę z wieloma klientami i cieszymy się wśród nich dużym zaufaniem.