Strona główna Usługi Renowacja liter

Renowacja liter


Firma Biała Lilia została założona, by nieść pomoc wszystkim osobom, niemającym możliwości dbania o groby swoich najbliższych. Wiemy, że życie potrafi być przewrotne i niejednokrotnie rzuca kłody pod nogi. Często podróżujemy, mieszkamy w dużych odległościach, albo też ograniczają nas wiek czy choroby. W takich sytuacjach ciężko sprawować odpowiednią opiekę nad pomnikami i grobami bliskich osób. Wychodząc naprzeciw Państwa potrzebom, stworzyliśmy firmę specjalizującą się w profesjonalnym sprzątaniu, myciu i porządkowania nagrobków, pomników i Miejsc Pamięci Narodowej.

Proponujemy szeroki wachlarz usług związanych ze sprzątaniem i utrzymaniem grobów. W zależności od potrzeb, wybrać można zarówno pojedyncze usługi, jak i pełne pakiety długoterminowe. Do najczęściej wybieranych należy podstawowe sprzątanie i mycie grobów. Sprzątanie obejmuje usunięcie wypalonych zniczy oraz zwiędłych kwiatów, odśnieżanie w sezonie zimowym, grabienie liści i ogólne uporządkowanie przestrzeni wokół nagrobka. Aby utrzymać grób w dobrym stanie, należy co około 4 miesiące poddawać go myciu. Posiadamy specjalistyczne środki, przeznaczone do pielęgnacji grobów wykonanych z różnych materiałów, np. marmuru, lastryko, granitu czy piaskowca. Po każdej wizycie zapalamy jeden znicz.

Wśród naszych usług znajduje się także profesjonalna renowacja liter. Odnawiamy litery we wszystkich kolorach, znajdujące się na nagrobkach. W przypadku, kiedy takiej renowacji nie da się wykonać, wówczas proponujemy klientowi wymianę liter lub tablic na zupełnie nowe. Proces ich wymiany zawsze odbywa się w porozumieniu ze zleceniodawcą i jest przez niego kontrolowany na każdym etapie.

Proponujemy kompleksowe usługi opieki nad grobami. Z tego też względu stworzyliśmy trzy korzystne pakiety, odpowiednio dostosowane do potrzeb poszczególnych klientów. Pakiet brązowy (rocznicowy) obejmuje sprzątanie na rocznicę urodzin i śmierci oraz mycie i sprzątanie z okazji Święta Zmarłych. Pakiet srebrny (świąteczny) to mycie i sprzątanie na Święto Zmarłych i Wielkanoc oraz odśnieżanie na Boże Narodzenie. Najbardziej korzystny, pakiet złoty to całoroczna opieka nad grobem, w skład której wchodzi comiesięczne sprzątanie oraz sprzątanie wraz z myciem przy okazji wspominanych świąt. Każda z naszych usług finalizowana jest poprzez przekazanie klientowi fotografii ukazujących naszą pracę (przed i po).

Prowadzimy działalność w wielu miastach na terenie 9 województw. Oferujemy profesjonalne usługi na najwyższym poziomie. Cieszymy się dużą popularnością i zaufaniem wśród osób, które powierzyły nam opiekę nad grobami swoich bliskich. Zapraszamy do współpracy.