Strona główna Usługi Specjalne zamówienia

Specjalne zamówienia


Wiemy, że każdy z nas chciałby mieć możliwość sprawowania samodzielnej opieki nad grobami najbliższych osób. Jednak rzeczywistość często weryfikuje plany w niekorzystny dla nas sposób. Duże odległości, obowiązki zawodowe czy stan zdrowia często nie pozwalają nam osobiście posprzątać lub umyć nagrobek. W odpowiedzi na potrzeby takich osób, założyliśmy Białą Lilię. Jesteśmy grupą osób, które chcę pomóc tym, którzy z przyczyn losowych nie są w stanie regularnie opiekować się grobami. Oferujemy bogaty wybór usług, wśród których każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie.

Poza standardowymi usługami, takimi jak sprzątanie czy mycie, wykonujemy także zamówienia specjalne. To doskonała propozycja dla klientów, którzy potrzebują pomocy w innych kwestiach związanych z opieką nad grobami i sprawami administracyjnymi. W ramach zamówień niestandardowych oferujemy: dostarczanie i wymianę wieńców rocznicowych lub świątecznych, organizację i nadzór nad wymianą poszczególnych części pomników, montujemy i wymieniamy ławeczki, sadzimy kwiaty wokół grobu, obsypujemy gresem, zamawiamy msze czy też uiszczamy w imieniu klienta opłaty u zarządcy cmentarza. Wymienione usługi możemy wykonywać pojedynczo lub w połączeniu z oferowanymi przez nas pakietami.

Wszystkie wykonywane przez nas prace podlegają konsultacji z klientem. Swoje usługi dokumentujemy są przy pomocy zdjęć przed i po, które następnie wysyłamy do klienta pocztą tradycyjną lub elektroniczną. Do każdego zlecenia podchodzimy z zaangażowaniem i profesjonalizmem. Dołożymy wszelkich starań, by jak najlepiej odświeżyć pomnik Twojego bliskiego.