Strona główna Usługi Sprzątanie nagrobków

Sprzątanie nagrobków


Jesteśmy firmą, która cieszy się uznaniem wśród wielu klientów. Wyróżnia nas indywidualne podejście do każdego zlecenia, wysoka jakość usług i pełne zaangażowanie. Swoją ofertę kierujemy do wszystkich, którzy z różnych przyczyn nie mogą zadbać o groby swoich najbliższych. Częste zmiany miejsca zamieszkania, odległość czy choroby uniemożliwiają regularne sprzątanie nagrobków oraz przestrzeni wokół nich. My wychodzimy naprzeciw wszystkim tym potrzebom. Stworzyliśmy ofertę, w której każdy znajdzie coś dla siebie. Zapewniamy zarówno jednorazowe usługi, jak i okazyjną bądź całoroczną opiekę nad grobami.

Biała Lilia powstała z myślą o wszystkich, którzy chcą zadbać o miejsce spoczynku swoich najbliższych. Działamy na terenie 9 województw i jesteśmy w stanie dotrzeć do każdego miejsca w ich obrębie. Do najczęściej zamawianych u nas usług należy sprzątanie nagrobków. Usługa ta obejmuje usunięcie wypalonych zniczy oraz zwiędłych kwiatów, mycie pomnika, odśnieżanie zimą, czy grabienie liści i usuwanie gałęzi. Dokładamy nowe znicze oraz świeże kwiaty, oddając w Twoim imieniu szacunek osobie zmarłej.

Z myślą o naszych klientach utworzyliśmy szczegółową ofertę, w której oprócz pojedynczych usług znajdują się także pakiety. Są to pakiet jednorazowy, brązowy, srebrny i złoty. Usługa jednorazowa może być zupełnie dowolna. To ty decydujesz, czego potrzebujesz, a my znajdziemy dla Ciebie najlepsze rozwiązanie. Pakiet brązowy obejmuje obsługę z okazji rocznicy (urodzin lub śmierci) i w jej ramach proponujemy mycie, sprzątanie i zapalenie znicza. Pakiet srebrny to oferta dotycząca obsługi świątecznej. W jej zakresie znajduje się mycie i sprzątanie (w tym odśnieżanie) na Święto Zmarłych, Wielkanoc i Boże Narodzenie. Najbardziej korzystny - pakiet złoty to oferta całoroczna. Obejmuje regularne, comiesięczne sprzątanie oraz sprzątanie i mycie i odśnieżanie przy okazji Święta Zmarłych, Wielkanocy i Bożego narodzenia.

Każda usługa jest dokładnie dokumentowana fotograficznie. Efekty naszej pracy (przed i po) zawsze wysyłamy do klienta pocztą elektroniczną lub tradycyjną. Rozumiemy, że powierzasz nam opiekę nad miejscem spoczynku najbliższych, dlatego też dołożymy wszelkich starań, by spełnić wszystkie Twoje oczekiwania.

Biała Lilia to miejsce stworzone, by pomóc zadbać o groby osobom, które nie mogą zająć się tym osobiście. Pomożemy Ci zaopiekować się nagrobkami swoich najbliższych w taki sposób, w jaki sam byś tego dokonał. Za naszym pośrednictwem pomniki Twoich bliskich staną się uporządkowane, estetyczne oraz pełne kwiatów i zniczy, upamiętniających Twoich bliskich.