Strona główna Usługi Sprzątanie po pogrzebie

Sprzątanie po pogrzebie


Sprawowanie opieki nad grobami najbliższych może powodować niekiedy niemały problem. Stan zdrowia, sytuacje życiowe czy duże odległości często uniemożliwiają nam samodzielne sprzątanie i odwiedzanie bliskich na cmentarzach. Aby zaspokoić potrzeby wszystkich osób, zmagającymi się z tego typu rozterkami, założyliśmy firmę Biała Lilia. Jesteśmy grupą osób, którym możesz zlecić wykonanie różnorodnych usług związanych z profesjonalną opieką nad grobami.

Naszą specjalnością jest sprzątanie pomników na co dzień, a także po pogrzebie. Według polskiej tradycji kwiaty powinny zostać na grobie na okres 30 dni po pogrzebie. Ich wcześniejsze usunięcie w wielu regionach uznawane jest za zły znak. Jednak to zawsze klient decyduje o tym, kiedy nastąpi sprzątanie nagrobka po pogrzebie. Usługa ta obejmuje usunięcie najbardziej zniszczonych kwiatów i wypalonych zniczy. Często usługi popogrzebowe łączone są ze standardowym sprzątaniem i myciem pomnika. W ramach sprzątania usuwamy gałęzie, grabimy liście i porządkujemy przestrzeń wokół grobu. Posiadamy także specjalistyczne środki chemiczne, z pomocą których jesteśmy w stanie umyć i zabezpieczyć grób wykonany z każdego materiału (piaskowca, marmuru, lastryko czy granitu).

Każda z usług, którą oferujemy, jest zawsze dokładnie konsultowana z klientem. Podczas prac wykonujemy szczegółową dokumentację fotograficzną, którą usłudze wysyłamy do klienta pocztą tradycyjną bądź elektroniczną. Świadczymy pomoc w opiece nad grobami w 9 województwach. Do każdego zlecenia podchodzimy w pełni profesjonalnie i z szacunkiem dla pamięci zmarłego. Po każdej wizycie zapalamy na grobie jeden znicz. Swoją ofertę kierujemy do wszystkich osób, które chcą, ale nie mogą opiekować się pomnikami swoich bliskich. Zapraszamy do kontaktu.